Partneři

Hledáte kvalitního a spolehlivého dodavatele jeřábů? Český výrobce Ganas dodává mostové jeřáby s lehkou konstrukcí pro snadnou manipulaci ve vnějších i vnitřních prostorech vašich provozů.

Nalákejte své zákazníky na chuť tradiční receptury a prémiových ingrediencí zmrzlin Adria Gold. Kvalitní zmrzlina se stane neobyčejným zákuskem, pro který se k vám budou hosté vracet. Točená zmrzlina s vanilkou nebo ručně dělaná exotická kopečková? Stačí si jen vybrat!

Firma kompresory Januška zajišťuje kvalitní techniku pohonu stlačeného vzduchu pro hobby, dílny i velké a náročné provozy i průmyslové chlazení vody. Kromě výroby a prodeje se můžete na Januška kompresory spolehnout se špičkovým záručním a pozáručním servisem do 24 hodiny, s odborným školením i revizemi.

Ochraňte svůj majetek, byt, kancelář jednou pro vždy spolehlivými dveřmi od českého výrobce. Bezpečnostní dveře Bedex jsou vyrobeny z vysoce odolných a kvalitních materiálů a díky nejmodernějším technologiím vnitřní ochrany budete před zloději opravdu v bezpečí.

Nerezové, hliníkové a ocelové závěsné balkony a lodžie dodává po celé Evropě česká společnost MRB Sazovice na míru potřebám a přáním zákazníků do bytových, panelových, rodinných domů i administrativních budov.

Čištění fasády, ochranu povrchů i odstranění plísní, hub nebo graffiti přenechte odborníkům ze společnosti Biotec, která vám nejen provede odstranění nečistot, ale vrátí původní lesk vašemu domu a zabrání opětovnému znečištění fasády.

Pro provizorní uložiště i stálé skladové prostory, jako stavební zázemí, pro vrátného, ale i jako moderní ekonomická stavba nebo administrativní budova, jsou ideální kontejnery od českého výrobce Pegas Container. Pro kompletní projekty kdekoliv na světě, ale i pronájem po ČR a SR, se obraťte na specialistu.

Tvarově stále plastové ploty, které lze skvěle kombinovat dle vašich představ, odolné vůči povětrnostním podmínkám i UV záření, zajistí specialista na zpracování plastů firma Stigler.

Sníte o úhledných zdech? Pořiďte si plastové obklady, které upraví stěnu v obývacím pokoji, na dvoře a spolu s kvalitním izolačním materiálem dokážou plastové palubky dokonale zateplit prostor.

Vysoce kvalitní české pracovní pomůcky i pracovní obuv pro různé profese najdete v e-shopu výrobce a prodejce Repa. Vyberte si zde také ze sortimentu oblíbené legendární značky obuvi Prestige.