Ochucené medy – skvělý dárek pro babičku i kolegu

medy

Každou chvíli potřebujeme nějaký malý, nebo také velký dárek pro někoho, co už všechno má, nebo o kterém nic nevíme. Jeden můj kamarád se třeba strašně bojí injekcí, a protože s ním má sestřička v ordinaci nebeskou trpělivost, chtěl jí dát nějakou pozornost, ale vůbec nevěděl jakou. Až narazil na e-shop s medovými dárky, kde našel hned několik maličkostí i pro budoucí odběry krve.

V nabídce mají jednotlivé skleničky medu, ať už klasického, nebo ochuceného, ale také nejrůznější sady, kombinující nebo více příchutí medů, případně také med se svíčkami z včelího vosku a dalšími produkty. Nejdrobnější dárky stojí jen pár desetikorun, nejdražší sady výrazně přesahují tisíc korun. Základem naprosté většiny z nich jsou ochucené medy.

Vycházejí z vynikajícího přírodního produktu prověřeného generacemi milovníků jeho sladké chuti. Med nám nejen chutná, ale také pomáhá našemu zdraví. Všechny příznivé vlastnosti si uchovává také med ochucený. Ten v sobě kombinuje skvělou chuť medu s dalšími přírodními přísadami.

Med výborně ladí s bylinkami, jako jsou máta, heřmánek, meduňka, jitrocel, ostropestřec, fenykl, echinacea, nebo s jinými rostlinnými výtažky, například se šípky, černým jeřábem či rakytníkem. Vyrábí se i med s propolisem nebo s ženšenem. Bylinné medy jsou perfektním dárkem pro všechny, kteří pečují o své zdraví.

ochucene medy skvely darek pro babicku i kolegu 2

Pro milovníky perfektně připraveného masa se hodí pikantní varianty ochucených medů, například medy s česnekem i medvědím česnekem, se zeleným pepřem, s uzenou paprikou hořčicí, chilli, smaženou cibulkou nebo wasabi. Hodí se nejen ke steakům, ale také k dalším druhům masa. Tyto medy ocení zejména pánové, kteří nevynechají jedinou příležitost k rozpálení grilu.

ochucene medy skvely darek pro babicku i kolegu

Všechny maminky, babičky, kamarádky a další dámy, ale také mlsní pánové si jistě rádi vychutnají ovocné medy, které se vyrábějí s mrazem sušeného ovoce domácího i exotického původu, nebo medy ochucené kořením, třeba skořicí a zázvorem, případně medy s ořechy či mandlemi. Ochucené dárky v jednotlivých baleních i v sadách potěší skutečně každého.