Revoluční pumpovací preworkout Maniac Veins Pre?

preworkout

Nakopávač, předtréningovka, preworkout, NOčko, ať už to nazvete jakkoliv, většině lidem se vybaví jedna věc – přípravek, který si dají před cvičením, aby jim zlepšil výkon, prokrvení, účinnost tréninku nebo se chtějí prostě probrat, aby vůbec mohli fungovat. Jednoduše se tedy preworkout skládá ze stimulačních látek a látek způsobující svalové prokrvení. Preworkouty vám tedy umožňují mít oba efekty zároveň, avšak to ne vždycky musí být zrovna ideální. Problémem je to, že stimulace a pumpa spolu zrovna nespolupracují. Jde o 2 naprosto rozdílné akce, na které se tělo musí soustředit. Sice to zvládne, ale nikdy to nebude mít tak dobrý efekt, jako kdybychom si dali pouze stimulační látky a naopak.

revolucni pumpovaci preworkout maniac veins pre text 2

Na základě těchto faktů a informací vznikl preworkout Maniac Veins Pre od brněnské značky Obstinated. Tento preworkout je nejsilnější legální svalovou pumpou, která kdy v Česku a na Slovensku byla vyrobena. Obsahuje 12 ingrediencí, mezi kterými je:

Unikátní L-Norvalin - izomer aminokyseliny valinu, který se na českém trhu v produktech nevyskytuje. Ten snižuje schopnost organismu omezit vylučování oxidu dusnatého (NO). Hlavní funkcí oxidu dusnatého při cvičení je zlepšování prokrvení (napumpování) a vylučování amoniaku z krve, který způsobuje únavu, a tím že je vyloučen, tak se nám zlepší výdrž těla. L-Norvalin, tím že tělu zabraní omezení NO, naopak zvyšuje jeho maximální účinnost, což zase zlepšuje vlastnosti L-Citrulinu (další naše aminokyselina), jehož funkce je právě zvýšení množství oxidu dusnatého.

L-Citrulin - zvyšuje množství oxidu dusnatého, stimulaci růstového hormonu, snížení svalové bolesti a zlepšení výkonnosti sportovců. Citrulin se také rozkládá v těle na L-Arginin v těle a tudíž hladinu argininu zvýší na mnohem delší dobu.

L-Arginin - zvyšuje vylučování růstového hormonu a zlepšuje prokrvení svalů.

AAKG - skládá z argininu a alfaketoglutarátu pro lepší anabolizaci a opět prokrvuje svaly.

L-Ornitin - zesiluje účinky L-Argininu a AAKG a také napomáhá při vylučování růstového hormonu.

Další velmi zajímavou složkou je Glycerol - Ten natahuje vodu do svalových buněk. Tím zlepšuje maximální pumpu a také táhne více vody do cév, což způsobuje dilataci a zvýšení žilnatosti. Glycerol synergicky pracuje s ostatními aminokyselinami a tím je možné dosáhnout opravdu silného napumpování. Touto synergií všech jmenovaných složek se nejen zvyšuje pumpa, ale také opět přirozená produkce růstového hormonu.

β-Alanine - Ten chrání svaly před nahromaděním vodíkových kationtů (H +) během cvičení. Nárůst H+ snižuje pH ve svalových buňkách a zvyšuje energii ve svalech, tudíž větší svalovou výdrž v sériích.

Vitamínem C - Jeden ze základních vitamínů rozpustných ve vodě. Pomáhá uvolňovat energii z živin a jejich přestavbu na tělesnou hmotu. Dokáže pomoci i s napumpováním svalů. Vyšší dávky Vitamínu C zpomalují rozklad NO2 a NO3-, tím pádem pomáhají k delšímu udržení svalové pumpy a jsou také výborným doplňkem pro zlepšení svalové regenerace.

Cholin Bitartrát - Druh Vitamínu B a stavebním kamenem acetylcholinu – neurotransmiter. Jeho hlavní funkcí je odbourávání tukové tkáně a zlepšení soustředění při cvičení.

Kofein (pouze 160 mg, kdežto většina nakopávačů má i 300 mg) – Pro zlepšení efektu soustředění je přidáno v menším množství

kyselinu jablečná - Zlepšuje silový výkon a oddaluje únavu při cvičení

extrakt z černého pepře – piperin - Pomáhá všechny látky lépe absorbovat.

revolucni pumpovaci preworkout maniac veins pre text

Všechny tyto látky jsou navrženy tak, aby spolu synergicky spolupracovaly a pokud vám tedy jde o svalovou hypertrofii a maximální prokrvení během vašeho tréninku, tak právě Maniac Veins pre je ten nejlepší pomocník. Cena našeho produktu je 669,- Kč a jeho příchutí je tropické aroma, které se dá přirovnat k chuti energetického nápoje. Obsah produktu je 320 g a jedna dávka je 16 g (3 odměrky), což vychází na 20 dávek. Pokud trénujeme 5 krát týdně, pumpa nás vyjde akorát na měsíc. Náš produkt nepatří k těm nejlevnějším, ale rozhodně patří mezi ty nejlepší. Na rozdíl od jiných preworkoutů, kde musíme dávat 2 celé dávky, abychom cítili nějaké působení, na dostačující požitek z naší pumpy během tréninku pro začátečníka stačí bohatě dávat 2 odměrky, což je necelá 1 dávka. Koupit ho můžete na webových stránkách Obstinated! Najdete zde také další produkty, jako jsou proteiny příchuti pistácie a jedinečné nutella & banán, BCAA+ s glutaminem a vitamínem B6 s příchutí mango a zelené jablko, a v neposlední řadě vynikající oříškovou směs s příchutí belgické čokolády Obstinelu. To vše lze nalézt zde! Spoustu zajímavosti lze najít také na jejich Facebookových stránkách Obstinated a Instagramu @obstinatedcz.