Vyhýbejte se alkoholu, když držíte dietu

alkohol

Držíte dietu, ale máte v plánu navštívit bar? Zde jsou nápoje, u kterých byste měli říci, “ne, děkuji“

Být zdravý neznamená, že musíte odmítnout vždycky alkoholický nápoj. Může se stát, že vás lidi okolo nebudou chápat, proto musíte být psychicky připraveni na nevhodné připomínky ze strany alkoholiků.

Mixologové a nutriční poradci říkají, že můžete dosáhnout svých cílů, i když porušíte dietu a dáte si jednou za čas alkohol. Vše, co musíte udělat, je především na chytrém výběru.

Mějte na paměti dva ukazatele při výběru nápoje: kalorie a obsah alkoholu
Kalorie v nápojích (jednoduché a rafinované cukry) představují vážnou výzvu, pro ty, kteří se snaží zůstat fit.

Dbejte na to, že tělo chce zpracovat alkohol dříve než cokoliv jiného, takže zabraňuje spalování tuků.

Tyto tři nebezpečné koktejly by měly být mimo seznam:

Margarita

Většina barů dává přednost použití předem připravené kyselé směsi v Margaritě, která je těžká na cukr. Jeden nápoj může obsahovat až 400 kalorií. Můžete udělat jeden kompromis. Požádejte barmana, aby použil čerstvě vymáčknutou šťávu.

Mai Tai

Z polynéského původu,je základem rum (světlý nebo tmavý), ananas , pomerančový džus a Curacao likér. To činí asi 250 kalorií na standardní porci. V tomto ovocném koktejlu je velký obnos cukru (téměř 18 gramů), který je nebezpečný. Tato kombinace alkoholu zapříčiňuje obezitu.

Daiquiri

Pokud je vyroben tradiční metodou, obsahuje daiquiri rum, pomerančový džus a důkladně chlazený sirup. Je horší, když máte podávaný připravený mix k pití a nevidíte kolik cukrů to obnáší. Pro chuťové a zdravotní problémy je nejlepší trvat na tom, že váš nápoj bude připravován z čerstvých surovin přímo před vámi. Nejhorší je, když si koupíte zmrzlý mix. To obvykle obsahuje kukuřičný sirup z kukuřice, máslové pyré, banán, pomeranč, limetkovou šťávu, citrónovou a limetkovou kaši. Přibližně ¼ poháru má v sobě 120 kalorií (navíc musíte započítat rum, který používáte, abyste to udělali)